informacje ogólnezaletyprofilszybyokucia
elementy wykończenia okienkonserwacja
PROFIL

Do produkcji stolarki stosujemy wielokomorowe profilez najwyższej jakości PVC, które są całkowicie odporne na oddziaływanie czynników atmosferycznych.
System DECEUNINCK to bardzo bogata gama profili podstawowych i uzupełniających w wielu kolorach, który pozwala spełnić nawet najbardziej wyrafinowane wymagania, a duże, gładkie płaszczyzny sprawiają, że utrzymanie okien w czystości jest bardzo łatwe.
Konstrukcja profili PCV jest wzmocniona profilem stalowym ocynkowanym: zamkniętym w ramie, a otwartym w skrzydłach, co zapewnia sztywność okna. Natomiast system uszczelek czarnych lub szarych z wysokiej jakości kauczuku syntetycznego EPDM zapewnia idealną szczelność okna.

System DECENINCK ZENDOW (5-komorowy) został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Biel profili jest wyjątkowa, wyróżnia się wśród profili innych producentów dzięki unikatowej czystości, idealnie gładkiej i lśniącej powierzchni.

Na życzenie Klientów stosujemy w oknach:

  • profile kolorowe: jednostronnie (foliowane) lud dwustronnie (foliowane i barwione w masie) w następujących kolorach:
    - o fakturze drewna: złoty dąb, ciemny dąb, jasny dąb, mahoń, granat, antracyt, szafir, bordo, zieleń, ciemny brąz
    - o gładkiej fakturze: żółć, biel perłowa, kość słoniowa, czerwień, czerwień winna, bordo, ultramaryna, szafir, błękit, granat, morski, jasna zieleń, ciemna zieleń, antracyt, jasno szary, mahoń, ciemny brąz, biel
  • profile z filtrem - pokryte akrylową folią odporną na promieniowanie UV mają zastosowanie w pomieszczeniach, w których znajdują się urządzenia emitujące silne promieniowanie RTG
  • wykończenia ościeży - system wykończenia ościeży od strony wewnętrznej przy użyciu dekoracyjnych profili wykończeniowych
  • wypełnienie PCV lub poliwęglanem
  • listwy wykończeniowe - proste i dekoracyjne
  • zaślepki dowrębowe

Stosowane przez nas profile produkowane są zgodnie z normą ISO 9001 i Aprobatą Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej oraz posiadają wymagany prawem budowlanym Atest Higieniczny i pozytywną Ocenę Higieniczną Państwowego Zakładu Higieny jako przeznaczone do budownictwa w obiektach mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i usługowych oraz użyteczności publicznej w tym w obiektach służby zdrowia i oświatowo - wychowawczych.
DECEUNINCK, jako jeden z nielicznych w Polsce, posiada orzeczenie Centrum Naukowo-Badawczego Ochrony Przeciwpożarowej stwierdzające, iż profil jest niezapalny. Jest też laureatem Międzynarodowej Nagrody Przemysłowej przyznanej przez Międzynarodowy Instytut Promocji i Prestiżu w Genewie, należy do grona Gazel Biznesu i posiada Medal Europejski za system profili okiennych.

Aprobata Techniczna ITB Atest Higieniczny PZH
góra
informacje o firmie | hurtownia budowlana | stolarka PCV | aktualności i promocje
nagrody i podziękowania | obiekty referencyjne | kontakt